2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Kokoszki
Dodane 19 maja 2024

Producent mat bentonitowych zatrudni pracowników- od zaraz !

Wynagrodzenie

27 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Producent mat bentonitowych zatrudni pracowników na stanowisko MAGAYZNIER/ OPERATOR PRODUKCJI- nie wymagdamy doświadczenia.

Wystarczą chęci do pracy- zapewniamy pełen pakiet szkoleń i wdrożenia!

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie na początek, po okresie adaptacji możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
  • WYPŁATY CO PIĄTEK lub miesięczne- wybieraj
  • atrakcyjną stawkę godzinową dzienną oraz nocną- zarobki od 4200zł do 6000zł/mc (jeśli się uszysz stawka brutto = stawka netto !! )
  • benefity w formie dofinansowania do dojazdów
  • prace w systemie trzy zmianowym (od pon. do pt.)
  • dostępność szatni oraz pryszniców dla pracowników
  • przewidziane premie
  • mozliwość obejrzenia Zakładu przed podpisaniem umowy
  • zawarcie umowy w biurze lub online po spotkaniu na produkcji
  • praca od zaraz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dokładanie towaru do mieszalników i/lub wymiana niezbędnych narzędzi
  • sprawdzanie działania i ustawianie maszyny na różnych etapach produkcji
  • bieżąca naprawa drobnych awarii maszyny

WYMAGANIA:

  • chęci do pracy- preferowani Panowie z racji charakteru pracy
  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej

PRZYJDŹ NA ROZMOWĘ: Al.Grunwaldzka 102

ZADZWOŃ

Aplikując, pamiętaj o dodaniu następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 774907526