2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Bałtów
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracuj z nami -Magazynier

Lokalizacja

Bałtów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACUJ Z NAMI!

Bałtowski Kompleks Turystyczny poszukuje kandydatów na stanowisko: Magazynier

(praca stała lub weekendowa)

Zakres obowiązków:

- Realizacja dostaw i zamówień

-Dystrybucja zamówień i towarów na poszczególne punkty na terenie BKT

-Kontrola zamówień i stanów magazynowych, w tym sporządzanie dokumentacji z przyjęcia/ wydania towaru

-Kontrola towarów i materiałów w magazynie, w tym kontrola zabezpieczenia i terminów przydatności towarów

-Znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów (zarządzeń pism ogólnych, instrukcji i regulaminów) dotyczących powierzonego odcinka pracy oraz ogólna znajomość przepisów pracy komórki organizacyjnej)

-Przestrzeganie Regulaminu Pracy oraz obowiązujących przepisów dotyczących tajemnicy służbowej, bhp i przepisów przeciw pożarowych.

Od kandydata oczekujemy:

Zaangażowania w powierzone obowiązki

Sprawności i siły fizycznej

Odpowiedzialności i rzetelności

Posiadania prawa jazdy kat B

Aktualnych badań sanitarno- epidemiologicznych

Posiadania uprawnień na wózek widłowy

Oferujemy:

- Zatrudnienie w stabilnej firmie

-Umowę o pracę

-Benefity firmowe dla pracownika i jego rodziny

- Opiekę Medicover

Lokalizacja

Bałtów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Bałtów
ID: 913978406