2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kietrz
Dodane 22 maja 2024

Pracownika do przyjmowania i rozładunku towarów

Wynagrodzenie

29,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kietrz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Firma Instore Solution Services Polska Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracownika do przyjmowania i rozładunku towarów w drogerii kosmetycznej.

Miejsce pracy: Kietrz

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności (poranne godziny).

  • Pełnoletności.

  • Gotowości do pracy fizycznej.

  • Odpowiedzialności i rzetelności.

  • Entuzjazmu i chęci do pracy.

  • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.

  • Zaangażowania.

  • Praca głównie dla PANÓW ze względu na przepisy BHP.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw.

  • Rozładunek towaru z palet i boxów.

  • Inwentaryzacja przyjętego towaru z wykorzystaniem skanera.

  • Wykładanie i przekładanie towaru zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Prace magazynowe, dbałość o czystość w sklepie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie OD ZARAZ.

  • Stawkę godzinową 29,5 zł brutto/h.

  • Praca dodatkowa - mile widziane osoby uczące się.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w kilkunastoosobowym zespole.

  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora.

  • Obsługę administracyjną on-line.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli ( bez Klauzuli CV nie będą rozpatrywane):

Lokalizacja

Kietrz,

Opolskie

Opolskie, Kietrz
ID: 920165787