2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik ziemno- brukarski z niemieckim i prawem jazdy - Berlin

Wynagrodzenie

73 - 83 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Niemiecka firma budowlana zajmująca się ogrodnictwem, zagospodarowaniem terenu oraz budowami placów zabaw i boisk sportowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik ziemno- brukarski

Miejsce pracy: Berlin, Brandenburg

Stawka: od 17 euro/h + dodatki i premie

Zadania:

·         Wykonywanie prac ziemnych, ogrodniczych i brukarskich związanych z ukształtowaniem terenu.

Wymagania:

·         Doświadczenie w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu,

·         Umiejętność obsługi maszyn do robót ziemnych: minikoparki, ładowarki kołowe,

·         Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną rozmowę,

·         Prawo jazdy kat. B, mile widziane E.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę długoterminowo na kilka lat,

·         Dodatki, premie, dopłaty,

·         Możliwość zjazdów do domu co weekend,

·         Wsparcie w rozszerzeniu prawa jazdy,

·         Kursy doszkalające,

·         Nadgodziny dla chętnych,

·         Bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ZIEMNE – na pewno oddzwonię!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 910581395