2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kluczbork
Dodane 23 maja 2024

Pracownik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Kluczbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo Products Sp. z o.o. z siedzibą w Kluczborku, będąca częścią międzynarodowej Grupy Perlon® poszukuje pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

• Naprawa i obsługa maszyn wraz z przeprowadzaniem dokładnej diagnostyki

• Zamawianie nowych części zamiennych do wybranych urządzeń

• Organizowanie stanowiska pracy, w tym przestrzeganie zasad BHP i ppoż. i ochrony środowiska

• Montowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych na stanowisku pracy

• Diagnozowanie przyczyny awarii maszyny lub urządzenia przemysłowego

• Wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

• Wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń

Nasze wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć przyuczenia do pracy w tym zawodzie

• Umiejętność pracy w zespole

• Dobra organizacja pracy.

• Zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność oraz nastawienie na długoterminową współpracę

Oferujemy:

•  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

•  Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie.

•  Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

•  Ubezpieczenie grupowe na życie.

•  Wsparcie w realizacji zadań i celów oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Zapraszamy  do przesłania CV i listu motywacyjnego klikając APLIKUJ

Prosimy o dopisanie klauzuli RODO:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i  dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Nowo Products Sp. z o.o.”

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 917104849