2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podkarpackie
  6. Utrzymanie ruchu - Wadowice Górne
Dodane 15 maja 2024

Pracownik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Wadowice Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ELDRUT z Wadowic Górnych jest czołową firmą projektującą i produkującą spersonalizowane systemy ekspozycyjne POS (stojaki, regały ekspozycyjne, standy, displaye i ekspozytory). Firma istnieje od 1999 roku i zatrudnia ponad 250 pracowników.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Wadowice Górne/k. Mielca (praca stacjonarna)

Co nas wyróżnia:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet socjalny;

  • Rozwój zawodowy w kreatywnym i ambitnym zespole.

Oczekiwania:

  • Podstawowa wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektryki;

  • Umiejętność diagnozowania i wykonywania napraw układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych;

  • Umiejętności bezpiecznej obsługi elektronarzędzi;

  • Dobra organizacja pracy oraz sumienność;

  • Zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność;

  • Wykształcenie zawodowe mechaniczne lub doświadczenie w pracy w dziale UR;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Uprawnienie SEP do 1 kV (mile widziane);

  • Uprawnienia do obsługi wózków unoszących (mile widziane).

Zadania:

  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem parku maszynowego;

  • Bieżące naprawy i podstawowe przeglądy maszyn produkcyjnych, pojazdów i innych urządzeń;

  • Szybkie i skuteczne usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności sprzętu;

  • Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac;

  • Dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt;

  • Drobne prace montażowe i remontowe na terenie zakładu;

  • Wykonywanie innych czynności zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez aplikację olx bądź bezpośrednio w siedzibie firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proszę uwzględnić w dokumentach rekrutacyjnych klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).”

Lokalizacja

Wadowice Górne,

Podkarpackie

Podkarpackie, Wadowice Górne
ID: 917080911