2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mrocza
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik techniczny eventy

Wynagrodzenie

3 000 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mrocza

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Studio Dekora, poszukuje mężczyzn mających ukończone 18 lat do pracy jako pomoc techniczna, na sezon letni (możliwa dłuższa współpraca) do montażu, oraz demontażu scenografii podczas tematycznych wydarzeń. Realizacje są wyjazdowe oraz na terenie Bydgoszczy. Transport na miejsce i z powrotem, jest zapewniony przez firmę z lokalizacji: Mrocza.

Ważna jest dyspozycyjność w weekendy. W tym także piątki.

Nie jest ważne doświadczenie. Jeśli wykazujesz chęci do pracy, jesteś uczciwy, sumienny, punktualny, a przede wszystkim otwarty na nowe wyzwania jest to praca dla Ciebie.

Mile widziane osoby ze statusem osoby uczącej się. Ważne jest prawo jazdy kat. B, Oferujemy przeszkolenie oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności. Zapewniamy pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Główne zadania

Realizacja:

  • transport (w tym prowadzenie pojazdu)

  • montaż oraz demontaż elementów scenografii/instalacji pozostałych (dbanie o miejsce pracy, spakowanie do transportu),

  • działanie zgodnie z założonym harmonogramem i planem pracy, współpraca z ekipą

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy (nie akceptujemy spożywania używek, palenia papierosów itd.),

Miejsce pracy

  • stacjonarnie: Mrocza, oraz wyjazdy transport i powrót będzie zorganizowany przez naszą firmę.

Miejsce dojazdu do pracy

  • Mrocza

Wynagrodzenie za przepracowane 168 h pracy/4655 zł brutto. Dzień próbny ustalany indywidualnie. Zainteresowane osoby na dane stanowisko prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem e-mail, oraz o równoległy bezpośredni kontakt pod nr 78*****73.

Lokalizacja

Mrocza,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Mrocza
ID: 682333822