2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Magdalena
Dodane 30 maja 2024

Pracownik techniczny | Administracja | Praca z biura | Umowa o Pracę

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Masz prawo jazdy, jesteś dokładny i szukasz stabilnego zatrudnienia na Umowę o Pracę? Dołącz do naszego zespołu i pracuj w naszym biurze w centrum Częstochowy!

Twoje zadania:

  • zarządzanie zasobami firmy (w tym wydawanie i konserwacja sprzętu)

  • opieka nad flotą pojazdów (planowanie napraw, udostępnianie pojazdów)

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

To oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku (8:00-16:00) z biura w centrum Częstochowy

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej polskiej firmie – działamy na rynku już od 20 lat!

  • Przyjazną atmosferę pracy – wspieramy się, nie mamy dress code’u,  mówimy do siebie na TY

  • Pełne wdrożenie, szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy

  • Możliwość rozwijania języków obcych (szczególnie: angielski i niemiecki)

  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU, wczasów pod gruszą, prywatnej opieki medycznej, bonusy świąteczne, spotkania integracyjne

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • Jesteś osobą dokładną i samodzielną

  • Masz czynne prawo jazdy kat. B

  • Potrafisz obsługiwać programy biurowe, szczególnie MS Excel

  • Jesteś zaradny w prostych pracach technicznych

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To praca dobra dla Cudzoziemców (wymagana dobra znajomość j. polskiego).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 918690780