2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Bielsko-Biała
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik sprzątający obiekt biurowy Bielsko-Biała umowa o pracę!

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

!!! UWAGA!!!

PROJEKT AKTYWIZACYJNY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ PRZEZNACZONY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Stare powiedzenie mówi, że jeśli w życiu robisz, to co lubisz, nie przepracujesz żadnego dnia. Jeśli więc porządki sprawiają Ci przyjemność, to ogłoszenie jest idealne dla Ciebie!

Miejsce pracy: Bielsko - Biała ul. Piastowska

PRACA od poniedziałku do piątku

Godziny pracy: 08.00 - 16.00

Stanowisko: Sprzątająca/-y

Zadania/Czynności:

Sprzątanie wewnątrz obiektu: mycie podłóg, odkurzanie wykładzin, odkurzanie mebli, drzwi, parapetów i kaloryferów, opróżnianie koszy, mycie okien, uzupełnianie środków higieny, mycie, oczyszczanie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych

Wymagania:

  • Kultura osobista,

  • Dobra sprawność fizyczna

  • Niekaralność

Oferujemy:

  • umowę o pracę ze stawką 4242 zł brutto/m-c

  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia zawsze do 10-go dnia kolejnego miesiąca

  • możliwość skorzystania z programów grupowych ubezpieczeń pracowniczych np. ubezpieczenie na życie, NNW

  • dla pracowników posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności oferujmy możliwość zatrudnienia w ZPCHR i korzystania z dofinansowania ZFRON m.in. dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych, dofinansowanie do leków

  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji

  • doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej z nami Fundacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 909166212