2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Dodane 22 maja 2024

Pracownik Sortowni - Poczta Polska S.A.

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poczta Polska S.A.

Pracownik Sortowni

Miejsce pracy: Olsztyn ul. Partyzantów 39, umowa zlecenie, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:

  • rozładunek, załadunek samochodów (praca związana z dźwiganiem),
  • transport przesyłek w obrębie sortowni
  • skanowanie przesyłek - obsługa skanera terminalowego
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.

Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • umiesz pracować w zespole,
  • jesteś osobą aktywną, dokładną i sumienną
  • jesteś gotowy/a do pracy w trybie zmianowym, godziny pracy:(05:00-09:00, 16:30-20:30)

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków widłowych

U nas zyskasz:

  • stawkę 28 zł brutto za godzinę
  • pełne szkolenie stanowiskowe
  • zdobycie doświadczenia zawodowego

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 916887300