2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Nowa Sucha
Dodane 16 maja 2024

Pracownik sortowni jaj

Lokalizacja

Nowa Sucha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Wybiegane Kury Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, prowadząca dystrybucję jaj na terenie całej Polski poszukuje kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

-zbieranie, sortowanie, pakowanie jaj

-obsługa maszyny sortującej

-przygotowywanie zamówień

-dbałość o porządek oraz czystość na stanowisku pracy

 Wymagania:

-aktualna książeczka sanepidowska

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

Więcej informacji pod numerem tel. 46 861 82 07

Klauzula RODO

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Lokalizacja

Nowa Sucha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowa Sucha
ID: 918657097