2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Liszki
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik sklepu spożywczego. Liszki 32-060

Wynagrodzenie

4 600 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Liszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Stanowisko: Kasjer/Sprzedawca

Dołącz do naszego zespołu jako Kasjer/Sprzedawca!

Jeśli jesteś osobą otwartą, lubiącą pracę z ludźmi i dbającą o detale, mamy dla Ciebie idealne stanowisko. W roli Kasjera/Sprzedawcy będziesz odpowiedzialny za profesjonalną obsługę klientów zgodnie ze standardami naszej firmy. Tworzenie przyjaznej atmosfery w sklepie, estetyczna prezentacja towarów oraz utrzymanie porządku to elementy, które wpłyną na pozytywne doświadczenie zakupowe naszych klientów.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta,

  • Elegancka ekspozycja towarów,

  • Utrzymywanie czystości i porządku,

  • Obsługa kasy fiskalnej,

  • Przyjmowanie dostaw i układanie towaru.

Wymagania:

  • Gotowość do elastycznego systemu zmianowym,

  • Doświadczenie w handlu będzie docenione,

  • Szybkie przyswajanie wiedzy,

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami,

  • Organizacja pracy na wysokim poziomie,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Praca na pełny etat lub dostosowana do Twoich preferencji,

  • Profesjonalne wdrożenie oraz stałe wsparcie,

  • Premie świąteczne oraz bony okolicznościowe, aby docenić Twoje zaangażowanie.

Aby aplikować:

Zachęcamy do przesłania CV drogą elektroniczną lub dostarczenia osobiście. Jeśli wolisz bezpośredni kontakt, zadzwoń pod numer 60*****03, aby umówić się na krótką rozmowę wstępną i ustalić spotkanie.

Razem możemy stworzyć przyjazne miejsce zakupów, gdzie nasi klienci będą zawsze mile widziani!

Lokalizacja

Liszki,

Małopolskie

Małopolskie, Liszki
ID: 856381441