2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Falenty Nowe
Dodane 12 maja 2024

Pracownik przetwórstwo owoców pracownik produkcji Raszyn k. Grójec

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Falenty Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracownik produkcji

Dołącz do naszego zespołu! Firma Polska Róża to rodzinna firma z wieloletnią tradycją (od 1979 roku) na rynku zdrowej żywności, posiada stabilną i ugruntowaną pozycję.

Miejsce pracy: 05-090 Falenty Nowe, k. Warszawy

Stanowisko: pracownik produkcji – przetwórca owoców i warzyw Wynagrodzenie: 28,00 zł brutto /h

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, możliwe przedłużenie w formie umowy o pracę

Kogo szukamy?

Szukamy pracowitego mężczyzny do pracy przy produkcji soków i syropów owocowych (tłoczenie owoców, rozlew soków w butelki – procesy zautomatyzowane).

Zależy nam żebyś miał pozytywne usposobienie, był pracowity i punktualny, dbał o czystość.

Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne oraz doświadczenie w przetwórstwie spożywczym/obsłudze maszyn.

Oferujemy pracę w zgranym zespole, w przyjemnej atmosferze, w firmie z tradycją od 1979 roku (stabilne wynagrodzenie, regularnie wypłacane).

Główne obowiązki:

- przyjmowanie owoców (ważenie, przesypywanie)

- tłoczenie owoców – zasyp owoców do pompy, obsługa kotłów, prasy, rozlew soków w beczki

- rozlew produktów – ustawianie butelek na linię do rozlewu, obsługa maszyn, odbiór gotowego produktu i przewóz na magazyn

- utrzymanie czystości na hali produkcyjnej.

Prosimy o wysłanie CV i krótkiej informacji o sobie na adres a.michalska(at)polskaroza.pl

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Falenty Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Falenty Nowe
ID: 916516719