2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 07 maja 2024

Pracownik przetwórstwa rybnego - Dania

Wynagrodzenie

87 - 88 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Kraj: DaniaDoświadczenie nie jest wymagane

APT OW Sp. z o.o. poszukuje osób do wykonywania pracy w zakładzie przetwórstwa rybnego w miejscowości Hirtshals w Dani. Praca jednozmianowa 5-6 dni w tygodniu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-obróbka świeżej ryby: cięcie, skórowanie,

-obsługa wędzarni

-prace pomocnicze przy procesie produkcji

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • sumienności

  • umiejętności manualnych

  • doświadczenie w pracach przy produkcji/taśmie mile widziane

  • mile widziany własny samochód na dojazdy do pracy

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie na poziomie 151 DKK/H, czyli 87,50 zł brutto + 12% wynagrodzenia "urlopowego" wypłacane po zakończeniu pracy gdy urlop nie był wykorzystany.

  • zakwaterowanie opłacane przez pracownika - 1160zł/m-c

  • możliwy dowóz do pracy płatny około 200-300 z/m-c

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub o kontakt telefoniczny.

Oferta pracy tymczasowej, nr KRAZ 6821

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 916660071