2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 17 czerwca 2024

Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy osób przy produkcji frontów meblowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • szlifowanie frontów

  • obsługa maszyn (z przyuczeniem)

  • oklejanie

  • pakowanie

WYMAGANIA:

  • gotowość do pracy

  • umiejętność pracy zespołowej

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

PRACODAWCA OFERUJE:

  • wdrożenie i szkolenie pod okiem doświadczonych kolegów,

  • perspektywę zwiększenia zarobków po okresie szkolenia,

  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin dla osób chętnych

  • długoterminową współpracę oraz pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,,

  • praca również dla absolwentów, bez doświadczenia, oferujemy pełne szkolenie,

  • bezpłatną pomoc cudzoziemcom w formalnościach dotyczących legalizacji pracy i pobytu (oświadczenie, karta pobytu, zezwolenie na pracę),

  • praca w systemie dwuzmianowym

ZAPRASZAMY DO KONTAKU

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 702274995