2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Sulechów
Dodane 01 maja 2024

Pracownik Produkcyjny

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma NBTA w Sulechowie, produkująca izolacje akustyczne i termiczne do układów wydechowych

poszukuje osoby na stanowisko: produkcja komponentów i izolacji

Miejsce pracy - Sulechów

Opis stanowiska

- praca na stanowisku produkcyjnym na pełen etat (umowa o pracę)

- Produkcja materiałów i komponentów w oparciu o zamówienia i dokumentację techniczną

Wymagania

- Praca zespołowa

- umiejętność organizacji pracy własnej, zdolności manualne;

- dyspozycyjność

- dbanie o powierzone mienie firmy

- dokładność, rzetelność, uczciwość

Oferujemy:

- stabilną pracę w firmie rozwijającej się dynamicznie od ponad 15lat

- przeszkolenie zawodowe

- umowę o pracę, pełny wymiar czasu pracy

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Prosimy o wysłanie mailowo swojego CV z aktualnym zdjęciem lub o składanie CV osobiście w siedzibie firmy w Sulechowie, ul. Zachownia 5 Informacje telefoniczne od godziny 8:00 - 16:00 pod nr: 57*******96

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Lubuskie, Sulechów
ID: 589802216