2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ciechanów
Dodane 08 maja 2024

Pracownik Produkcji Zakład Mięsa Drobiowego w Ciechanowie CEDROB S.A.

Wynagrodzenie

5 500 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

– Dział Przyjęcia Żywca

lub

- Dział Pakowania i Paletyzacji

Miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ciechanowie ul. Płocka 5

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie drobiu do uboju,

  • zawieszanie tuszki kurczaka na strzemiona

  • praca przy linii produkcyjnej

  • ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa drobiowego

  • stała kontrola jakości produktu

  • paletyzacja towaru

  • wycinanie fileta podwójnego oraz pojedynczego przy pomocy noża

OCZEKUJEMY:

  • dyspozycyjności – praca zmianowa, również w soboty

  • mile widziane doświadczenie przy linii produkcyjnej

  • obowiązkowa książeczka z badaniami do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

·         pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

·         równoważny system czasu pracy (praca 4 razy w tygodniu po 10 godz. na dwie zmiany - dzienna i nocna)

·         możliwy transport z wybranych miejscowości

·         zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy

·         ubezpieczenie grupowe PZU

CEDROB S.A. Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów

CV prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja(a)cedrob.com.pl

lub aplikuj poprzez formularz na OLX.

Telefon kontaktowy: 79*******62 lub 881 052 007

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 857620765