2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Andrespol
Dodane 06 maja 2024

Pracownik produkcji wyrobów gumowych dla branży motoryzacyjnej

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Andrespol

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma LEWOR działa w branży motoryzacyjnej od ponad 30 lat. Zajmujemy się wyposażeniem warsztatów i serwisów samochodowych, w szczególności serwisów oponiarskich. Jesteśmy przedstawicielem kilkudziesięciu producentów maszyn, urządzeń i materiałów eksploatacyjnych w tym: HOFMANN, CORGHI, OMCN itd. Naszymi klientami są serwisy zrzeszone w takich dużych sieciach jak: EUROMASTER, PREMIO, OPONY EXPRESS, NORAUTO, oraz duże serwisy niezależne. Zatrudniamy ponad 20 osób i w obecnej chwili uruchamiamy linię produkcyjną motoryzacyjnych wyrobów gumowych.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrespol k/Łodzi

Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16

Wynagrodzenie: od 5 do 6 tys. zł brutto

Zakres obowiązków:

  • praca przy procesie produkcyjnym;

  • dbałość o jakość i terminowość wykonania zleconych zadań;

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;

Wymagania:

  • wykształcenie średnie , najlepiej zawodowe/techniczne;

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy procesach produkcyjnych;

  • dobra organizacja pracy;

  • komunikatywność;

  • motywacja i zaangażowanie w pracę;

Oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony;

  • wstępne szkolenie przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, po nabyciu doświadczenia istnieje możliwość objęcia stanowiska nadzorczego nad procesem produkcyjnym.

Lokalizacja

Andrespol,

Łódzkie

Łódzkie, Andrespol
ID: 916432725