2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Polkowice
Natalia
Dodane 08 maja 2024

Pracownik produkcji WOLNE WEEKENDY

Wynagrodzenie

4 400 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie:  PRACOWNIKA PRODUKCJI

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Praca PN-PT 3 zmiany - co pozwoli cieszyć się wolnymi weekendami,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Bonusy świąteczne i wakacyjne,

  • Bonus do 400zł brutto za polecenie znajomego do pracy,

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Ciekawa praca dająca realną możliwość rozwoju i awansu - doceniamy naszych pracowników,

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia,

  • System szkoleń stanowiskowych oraz opieka Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia.

Zakres zadań:

  • Prace montażowe,

  • Łączenie i przykręcanie elementów,

  • Naciąganie tapicerki na stelaż,

  • Kontrola jakości foteli samochodowych,

  • Praca przy pomocy zgrzewarek,

  • Obsługa maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Zdolności manualne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy produkcyjnej mile widziane,

  • Dobra kondycja fizyczna.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 914156403