2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Przygoń
VIMAX Małgorzata Rogiewicz
Dodane 27 maja 2024

Pracownik produkcji | VIMAX

Lokalizacja

Przygoń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy polskim producentem dodatków do żywności i napojów.

Główne obowiązki:

·   produkcja towarów wg receptur

·   obsługa maszyn używanych w procesie produkcyjnym

·   prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

·   przestrzeganie zasad higieny i HACCP

Oczekiwania:

·   mile widziane wykształcenie zawodowe/techniczne

·   umiejętność pracy w zespole

·  dyspozycyjność (praca zmianowa 6-14, 14-22)

Benefity:

·  praca w przyjaznej atmosferze w zaangażowanym i profesjonalnym zespole

·  możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

·  premie uznaniowe

·  prywatna opieka medyczna w wersji premium

·  ubezpieczenie grupowe

·  świadczenia urlopowe

·  kartę sportową

·  13-ta pensja i pracowniczy program emerytalny (PPE) po przepracowaniu 12 miesięcy kalendarzowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w formacie pdf. w języku polskim z aktualną klauzulą RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o warunkach przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy:

  • Administratorem danych jest VIMAX Małgorzata Rogiewicz, z siedzibą w Przygoniu, ul. Wczasowa 2, 95-082 Dobroń, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach dotyczących Pani/Pana danych osobowych.

  • Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Inne dane podane w tym celu lub w celu udziału w przyszłych rekrutacjach, będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) lub art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

  • Informujemy o przysługującym prawie do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem ich wcześniejszego przetwarzania.

  • Informujemy również o przysługującym prawie dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także o prawie wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa

  • Podanie danych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne.

  • Dane osobowe będą przetwarzane przez 3 miesiące od ukończenia rekrutacji (zawarcia umowy docelowej) lub w przypadku odpowiedniej zgody, do momentu jej wycofania, nie dłużej niż przez 3 lata.

  • Odbiorcami danych osobowych będą: hostingodawca poczty elektronicznej i hostingodawca serwera.

    W przypadku wyrażania woli przetwarzania danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w życiorysie lub wiadomości przewodniej niniejszego lub równoważnego oświadczenia:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej oraz przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Przygoń,

Łódzkie

Łódzkie, Przygoń
ID: 826873201