2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wągrowiec
Dodane 23 maja 2024

PRACOWNIK PRODUKCJI - Umowa o pracę i darmowy dojazd!

Lokalizacja

Wągrowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku ze wzmożonym zapotrzebowaniem u naszego klienta, jednego z wiodących producentów wysokiej jakości, nowoczesnych opakowań, które są wyznacznikiem aktualnie panujących trendów poszukujemy:

- PRACOWNIKA PRODUKCJI-

Miejsce pracy: Murowana Goślina

Opis stanowiska:

  • pakowanie plastikowych opakowań wg określonych norm,

  • utrzymywanie porządku na miejscu pracy,

  • lekkie prace produkcyjno-konfekcyjne.

Wymagania:

  • książeczka sanepidu lub chęć jej wyrobienia (zwracamy koszty),

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym,

  • zdolności manualne,

  • chęć pracy na dłuższy czas,

  • ZAKAZ SZTUCZNYCH PAZNOKCI I RZĘS (wymogi BHP)

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • praca w systemie III zmianowym,

  • możliwość otrzymania dodatkowych premii,

  • darmowy dojazd z: POZNANIA/Czerwonaka/ Owińska/ WĄGROWCA

Osoby zainteresowane prosimy o ZAŁĄCZENIE CV

Lokalizacja

Wągrowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wągrowiec
ID: 878956790