2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 14 maja 2024

Pracownik produkcji - Spawacz DELEX POLSKA Sp. z o.o.

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DELEX POLSKA Sp. z o.o., zajmująca się produkcją elementów metalowych, spawalnictwem oraz gięciem detali z drutu obecnie poszukuj pracownika produkcyjnego na stanowisko Spawacz.

Praca w systemie dwuzmianowym.

Zapraszamy do składania CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z planami produkcyjnymi oraz obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi Bhp

  • praca zgodnie z dokumentacją techniczną i spawalniczą

  • współrealizacja procesu kontroli jakości ( m.in. wykonywanie kontroli międzyoperacyjnej, informowanie przełożonych o elementach niezgodnych z wymaganiami)

  • wykonywanie zadań zgodnie z procedurami Zintegrowanego Systemu Zarządzania

  • przestrzeganie regulaminu obowiązującego w miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy spawacza

  • aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG, mile widziane TIG

  • znajomość czytania i interpretacji rysunku technicznego

  • sumienność, dokładność

  • umiejętność samodzielnej pracy jak i w zespole

  • chęć rozwoju

Oferujemy:

  • oferujemy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość zawarcia prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 908948344