2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane Dzisiaj o 12:03

Pracownik Produkcji | przy betonie | Auto wymagane | Niemcy zachodnie

Wynagrodzenie

9 650 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Czy jesteś szybki?

Czy lubisz majsterkować?

Poszukujemy asystentów produkcji z doświadczeniem w branży betoniarskiej, do dużego projektu.

Praca w miejscowości Schüttorf, 48465, Niemcy

TWOJE ZADANIA:

  • Produkujesz, budujesz szalunki na stołach

  • Praca na 1 zmianę + możliwe nadgodziny !

  • Montaż elementów + zbrojenie

  • Betonowanie + czyszczenie form

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie powyżej standardowej stawki ( 13Euro - 15 Euro brutto ) + ekscytujące premie netto

  • Długoterminowe zlecenia z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u klienta

  • Wsparcie naszego zespołu w następujących językach: niemiecki, polski, chorwacki, angielski

  • Wsparcie w znalezieniu zakwaterowania i sprawach urzędowych

WYMAGAMY:

-> Własne auto - WARUNEK OBOWIĄZKOWY

-> Język niemiecki minimum A1 - MILE WIDZIANE :)

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie w pracy fizycznej

  • Sprawność fizyczna

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Szybkość i precyzja

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą i być może wkrótce powitamy Cię w żółtej drużynie.

Czy masz jakieś pytania?

Odwiedź naszą stronę, wpisz w wyszukiwarkę Google;) HEVELIO.DE

Napisz do nas lub zadzwoń!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 837637332