2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Pszczyna
Dodane Dzisiaj o 15:51

Pracownik Produkcji - Praca od zaraz - Fello

Wynagrodzenie

5 400 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Ćwiklice

Firma: Fello

Opis stanowiska:

Firma Fello poszukuje energicznych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisku Pracownika Produkcji. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i przyczyniaj się do tworzenia wysokiej jakości produktów w przyjaznym środowisku pracy.

Obowiązki:

  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania

  • Cięcie elementów na wymiar

  • Składanie gotowych elementów w całość

  • Kontrola jakości wyrobów

  • Pakowanie i przygotowywanie produktów do wysyłki

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Wykonywanie pozostałych obowiązków związanych z pracą na produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane, ale niekonieczne)

  • Zdolności manualne i techniczne

  • Dokładność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia

  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi

Oferujemy:

  • Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w przyjaznej i wspierającej atmosferze

  • Szkolenia i wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności

  • Benefity pracownicze (pakiet medyczny, ubezpieczenie zdrowotne)

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 920149869