2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koniecwałd
Dodane 27 maja 2024

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn Stolarskich

Lokalizacja

Koniecwałd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Jesteśmy liderem w produkcji mebli łazienkowych w Polsce.

Spółka Royo Polska należy do międzynarodowej grupy producentów wyposażenia łazienek ROCA Group.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Pracownik Produkcji - Operator Maszyn Stolarskich

Miejsce pracy: Koniecwałd/Sztumskie Pole

Zakres obowiązków:

· obróbka elementów przy użyciu maszyn (cięcie, szlifowanie, frezowanie)

· pakowanie mebli

· kontrola stanu technicznego maszyn

· kontrola jakości wytwarzanych produktów

 Wymagania:

· mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich

· gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

· dokładność i precyzja

· sumienność

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· pakiet świadczeń socjalnych

· ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

· dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Koniecwałd,

Pomorskie

Pomorskie, Koniecwałd
ID: 916449316