2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Gostynin
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/operator maszyn Energy5 Sp. zo.o.

Lokalizacja

Gostynin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firma z branży systemów mocowań

do modułów fotowoltaicznych Energy5 Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Pracownik produkcji/operator maszyn

Miejsce pracy: Gostynin

Zakres obowiązków:

- obróbka metalu,

- cięcie, kształtowanie profili aluminiowych i stalowych,

- kompletowanie zestawów i wyrobów gotowych,

- montaż wyrobów konstrukcji,

- kompletowanie asortymentu do wysyłki,

- przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji,

- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

- nadzorowanie przebiegu procesu produkcji na powierzonej maszynie,

- kontrola jakości wykonywanych produktów.

 Wymagania:

- dyspozycyjność, zaangażowanie i samodzielność,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

 Oferujemy:

- umowę o pracę,

- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko,

- możliwość zdobycia nowych umiejętności i wiedzy dzięki wsparciu naszych specjalistów.

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Energy5 Sp. z o.o. z siedzibą w Gostyninie, w celu udziału w rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji/Operator maszyn. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Niepodanie przeze mnie danych osobowych może skutkować brakiem włączenia mnie w proces rekrutacji."

Informujemy, że dane osobowe podane przez Panią/Pana będą przetwarzane do celów prowadzonej rekrutacji. Administratorem podanych danych osobowych jest Energy5 Sp. z o.o. z siedzibą w Gostyninie, adres: ul. Ziejkowa 5, 09-500 Gostynin. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w w/w zakresie.

Lokalizacja

Gostynin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gostynin
ID: 912896661