2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane 27 maja 2024

Pracownik produkcji (Nawijacz) – zapewniamy kompleksowe szkolenie!

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Łódzka fabryka Hitachi Energy przy ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Nawijaczy!

Dołącz do nas i zyskaj fach w ręku!

Zdobądź z nami zawodowe doświadczenie i pracuj na stanowisku Nawijacza w Hitachi Energy!

Zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie od podstaw w naszej wewnętrznej „Szkole Nawijacza”, w której skutecznie łączymy teorię z praktyką.

Gwarantujemy wstępne szkolenia z teorii budowy transformatora, podstaw elektroniki i praktycznych umiejętności nawijania, pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów.

Daj sobie szansę na rozwój nowych umiejętności i pracuj w jednym z najprężniej rozwijających się sektorów zatrudnienia.

Dołącz do nas i zyskaj:

·       Umowę o pracę bezpośrednio z Hitachi Energy;

·       Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;

·       Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS;

·       Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;

·       Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;

·       Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;

·       Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;

·       Bezpieczne środowisko pracy;

·       Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Zadania:

·       Nawijanie uzwojeń do transformatorów;

·       Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi, dokumentacją konstrukcyjną oraz technologiczną;

·       Bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym;

·       Prawidłowa eksploatacja urządzeń, narzędzi i przyrządów.

Wymagania:

·       Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych;

·       Podstawowa znajomość obsługi komputera;

·       Mile widziana umiejętność odczytywania podstawowych danych z rysunku technicznego;

·       Mile widziane uprawnienia UDT na suwnice z poziomu 0;

·       Chęć do nauki i podnoszenia zawodowych kwalifikacji.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 916432477