2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane 14 maja 2024

Pracownik produkcji - Łódź Teofilów

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik Produkcji

KONEX Sp. z o.o. polski producent wyrobów AGD z tworzyw sztucznych. Firma rodzinna ze 100% udziałem kapitału polskiego powstała w 1990 roku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Łódź Teofilów, ul. Chłopska 5/9

Praca dla kobiet i mężczyzn.

Wymagania:

  • Obowiązkowość i rzetelność

  • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym, pon.-pt., wolne weekendy

  • Zdolności manualne

  • Umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsze 2 tygodnie - okres próbny na umowie zleceniu)

  • Stałe wynagrodzenie + premia uznaniowa + dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę (nie przez agencję)

  • Zapewniamy szkolenie - przyuczenie

  • Praca w przyjaznej atmosferze

Obowiązki:

  • Pakowanie wyrobów i półproduktów

  • Kontrola jakości wyrobów i półproduktów

  • Utrzymanie założeń wydajnościowych

 Jesteś zainteresowany?   Nie czekaj - aplikuj!

Prosimy o przesyłanie CV przez wiadomość na OLX.

Można również dostarczyć CV do siedziby firmy KONEX: ul. Chłopska 5/9 w Łodzi.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne. Na spotkaniu zostaną zaprezentowane obowiązki, oraz zostaną omówione warunki wynagrodzenia.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 916703523