2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Krotoszyn
Kinga Hudzik
Dodane 17 maja 2024

pracownik produkcji do 6500 zł br /dojazd/ stołówka

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Możemy dowozić Ciebie do pracy na nowoczesnej produkcji Mahle. Szukamy osób z doświadczeniem produkcyjnym, bądź dużą chęcią zdobycia takiego.

Daj się zaprosić na rozmowę, a pokażemy Ci dlaczego warto zostać z nami. Aplikuj teraz przez formularz poniżej.

Lokalizacja: Krotoszyn

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (wszystkie składki zapewnione)
  • wynagrodzenie: stawka początkowa to 4186 brutto/miesiąc + inne dodatki. Twoje wynagrodzenie może wzrastać i po 9 miesiącach możesz zarobić do 6500 zł brutto miesięcznie!
  • premia - 150 zł brutto za cały miesiąc w przypadku 100% frekwencji
  • 3 zmiany po 8 godzin (od poniedziałku do piątku) lub praca w systemie 4-brygadowym - zależy od działu, do którego zostaniesz przydzielony.

Transport: z Odolanów, Milicz, Jarocin, Kobylin, Kalisz, Rawicz, Pleszew i wiele innych (dopłata od pracownika 50 zł miesięcznie)

dodatki:

  • na miejscu jest stołówka z pysznymi obiadami, które można kupić w atrakcyjnej cenie.
  • wydajemy ubrania robocze.

ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny, płatne zwolnienia lekarskie i urlopy.

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • ustawienia maszyny produkcyjnej
  • kontrola jakości produkowanych części
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy fizycznej
  • gotowości do pracy zmianowej
  • odpowiedzialności i staranności.

Czekamy właśnie na Ciebie! Aplikuj teraz lub wyślij sms o treści PRACA a my oddzwonimy.

Agencja Zatrudnienia - rekord nr 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 917401700