2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Bronowice
Dodane 28 maja 2024

Pracownik produkcji- części metalowe

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji- nie jest wymagane doświadczenie. Firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju metalowych i plastikowych części.

Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz (termin wyjazdu do uzgodnienia)

Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca (możliwość wyjazdu na krótszy okres)

Miejsce: 48619 Heek, Niemcy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie 13,50 euro

- Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia do 10 km od miejsca zlecenia

- Możliwość długotrwałej współpracy

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach

organizacyjnych

- Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:

- Ręczne zawieszanie i rozwieszanie elementów metalowych i krat pomostowych,

- Prace wykończeniowe (opiłowywanie, malowanie farbą cynkową), podnoszenie i przenoszenie ciężkich przedmiotów

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- Własny samochód na wyjazd, dodatek 50 euro (1 samochód na grupę 2 osobową- warunek konieczny)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 73*******96

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 918249064