2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Pilica
Dodane 17 maja 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Pilica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Agencja Pracy ARK JOBS Sp. Z o.o. (nr cert 8631) pilnie poszukuje pracowników na stanowisko: OPERATOR PRODUKCJI

Lokalizacja - Pilica

Nasze wymagania

  • min 1 rok doświadczenia pracy na produkcji

  • umiejętności fizyczne

  • umiejętność pracy w zespole

  • skrupulatność / sumienność

  • zdyscyplinowanie

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • praca przy montażu

  • kontrola jakości

  • przestrzeganie przepisów BHP o p.poż.

Oferujemy

  • praca w systemie trzy zmianowym (pon.-pt. 6:00-14:00, 14:00-22, 22:00-6;00)

  • umowę o prace tymczasową z możliwością długofalowej współpracy

  • zorganizowany dojazd z Zawiercia

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia

Osoby zainteresowane, spełniające w/w oczekiwania prosimy o kontakt osobisty lub aplikację.

Proszę pamiętać o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez ARK JOBS Sp. z o.o. w Zawierciu dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych

osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez ARK JOBS Sp. z o.o. w

Zawierciu w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez

ARK JOBS, w tym przesyłania mi ofert pracy oraz udostępnianie podanych przez

mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku

do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Lokalizacja

Pilica,

Śląskie

Śląskie, Pilica
ID: 802414954