2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Borek Wielkopolski
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie

3 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Borek Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

ARIA BIO POLSKA sp. z o.o.

ARIA BIO jest właścicielem nowoczesnej i proekologicznej rafinerii zlokalizowanej w Borku Wielkopolskim, w odległości 70 kilometrów od Poznania. Bazowe produkty fabryki to olej rzepakowy oraz estry metylowe II generacji.

Partnerzy biznesowi Spółki to przede wszystkim polskie i zagraniczne koncerny paliwowe, chemiczne, farmaceutyczne oraz producenci z branży spożywczej i rolnej.

Miejsce pracy: Borek Wielkopolski

Zadania i obowiązki:

  • praca fizyczna na linii produkcyjnej
  • obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi
  • przestrzeganie zasad BHP - dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
  • prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zadań oraz planów produkcyjnych
  • raportowanie procesu produkcyjnego
  • dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów
  • nadzór nad stanem zaopatrzenia w surowce i półprodukt

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność obsługi komputera i podstawowa znajomość Pakietu Microsoft WORD i EXCEL

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji
  • Bonusy motywacyjne
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

Prosimy o dołączenie do życiorysu zawodowego klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aria Bio Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Legionowie, 05-120, ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 28 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego obecnego oraz przyszłych, zgodnie z przepisami ustawy z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Lokalizacja

Borek Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Borek Wielkopolski
ID: 689399238