2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma "INCOBEX-ELPLAST" specjalizująca się produkcją obudów ze stali oraz akcesoriów dla potrzeb energetyki. Firma odpowiada na zapotrzebowanie we wszystkich gałęziach w skład których wchodzi przemysł, energetyka, teleinformatyka oraz budownictwo.

Obecne do swojego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 71

praca w systemie dwuzmianowym

Zakres obowiązków:

  • obsługa wtryskarki

  • kontrola wyrobu pod względem jakościowym oraz pakowanie

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku

  • zdolności manualne i dokładność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i stabilizację zawodową,

  • motywacyjny i zadaniowy system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia)

W celu zapoznania się z profilem działalności firmy zapraszamy na stronę www.incobex-elplast.com.pl

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”. Dane, zawarte w CV, będą przechowywane do momentu zamknięcia procesu rekrutacyjnego. Po tym czasie zostaną trwale usunięte z bazy INCOBEX-ELPLAST SP. Z O.O.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 556016298