2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wola Radziszowska
Katarzyna Grodzka
Dodane 25 kwietnia 2024

pracownik produkcji-4700 zł brutto msc - Panie i Panowie Skawina

Wynagrodzenie

4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wola Radziszowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym?

Posiadasz książeczkę SANEPID?

Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę!

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkującej kawę na terenie Skawiny poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy na produkcję.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, urlop)
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • NOWA ATRAKCYJNA STAWKA - 4700-5400 zł brutto/miesięcznie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • dostęp do karty sportowej
  • atrakcyjne ceny biletów do kina, teatru oraz na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach czy kawiarniach

zadania

  • workowanie prażenin
  • dokonywanie zasypów surowców i półfabrykatów
  • pakowanie do opakowań zbiorczych
  • prace pomocnicze na pakowni (np. winietowanie, paletowanie)
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

oczekujemy

  • książeczki sanepid - warunek konieczny
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • elastyczności w zakresie wykonywanej pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wola Radziszowska,

Małopolskie

Małopolskie, Wola Radziszowska
ID: 910995395