2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Goleniów
FIEGE E-COM
Dodane Dzisiaj o 09:45

Pracownik/Pracownica wsparcia magazynu (FIEGE, Łozienica)

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jeśli szukasz dobrego miejsca pracy to jesteś na właściwej stronie!

Zapraszamy do naszego zespołu w nowym projekcie w Łozienicy.

Nowy projekt Łozienica  to inwestycja, która powstaje w bieżącym roku w Łozienicy k. Goleniowa. To miejsce, w którym nasz zespół będzie wspierał realizację procesów logistycznych dla naszego partnera Zenfulfillment specjalizującego się w usługach fulfillmentowych i logistyce e-commerce.

Start operacyjny jest zaplanowany na koniec II kwartału 2024 roku, a nasz zespół już się tworzy!

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne rozwiązywanie problemów wynikających z przyczyn technicznych oraz jakościowych,

  • przekazywanie i raportowanie problemów wymagających zewnętrznego wsparcia,

  • dzielenie się wiedzą pomiędzy działami w celu określenia przyczyny źródła problemu oraz opracowywanie propozycji rozwiązań,

  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych z dokumentami,

  • stała współpraca z przełożonym w celu usprawniania procesów magazynowych,

  • przestrzeganie przepisów i zasad BHP w czasie pracy.

Szukamy osób, które:

  • lubią innych ludzi i pracę w zespole,

  • dobrze organizują pracę własną i są samodzielne,

  • bez problemu posługują się komputerem oraz narzędziami z pakietu MS Office,

  • znają język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym,

  • posiadają umiejętność podejmowania szybkich decyzji i radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

  • chcą się rozwijać oraz tworzyć z nami dobre miejsce pracy.

Dlaczego warto aplikować teraz?

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w naszej nowej jednostce w Łozienicy,

  • zaproponujemy konkurencyjną stawkę wynagrodzenia wspartą systemem premiowym,

  •  opieramy się na jasnych i przejrzystych zasadach współpracy,

  • nie zostawimy Cię samej/samego! Zapewniamy profesjonalne wdrożenie i szkolenia przygotowujące do pracy na dedykowanym stanowisku.

Chętnie Cię poznamy i zaprosimy na spotkanie informacyjne!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 918422532