2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Sochaczew
Dodane 04 maja 2024

Pracownik Ogólnobudowlany / Elewacje / Wykończenia wnętrz

Wynagrodzenie

25 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Monter Bud Sp. z o.o. poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko

  • Pracownik Elewacji

  • Pracownik Remontowo-Budowlany

  • Pracownik Wykończenia Wnętrza

  • Pracownik Ogólnobudowlany

WYMAGANIA:

Doświadczenie na podanych wyżej stanowiskach ( jeśli nie posiadasz doświadczenie NAUCZYMY CIĘ ! )

Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu zadań

Umiejętność pracy w zespole

Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

OBOWIĄZKI :

Dbanie o jakość i precyzję wykonywanych prac Praca z narzędziami i maszynami elektrycznymi Współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie MONTERBUD SP. Z O.O. Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

numer telefonu : 6 9 6 - 4 5 3 - 1 6 6 lub przez aplikacje na platformie OLX

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 911470191