2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Łódzkie
  5. Ochrona - Łódź
  6. Ochrona - Górna
Dodane 21 maja 2024

Pracownik Ochrony

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miasto Mody Ptak w Rzgowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • patrolowanie i monitorowanie terenu obiektów,

  • reagowanie na alarmy i incydenty,

  • udzielanie informacji,

  • dbanie o bezpieczeństwo Pracowników i Klientów.

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • rzetelne podejście do pracy,

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • energiczność i żywiołowość,

  • doświadczenie oraz dodatkowe uprawnienia będą mile widziane, ale nie są koniecznością - jesteśmy otwarci na przeszkolenie nowego pracownika,

  • zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • pracę ok. 15 dni w miesiącu - na pełen etat,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stawkę podstawową + atrakcyjną premię motywacyjną,

  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole, możliwość odbycia szkoleń zawodowych,

  • zniżki u partnerów firmy oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach oraz prywatną opiekę medyczną.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 919833508