2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Leszno
Dodane 08 maja 2024

Pracownik obsługi klienta/kasjer/referent

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Wytwórnia Pasz Holagra sp. z o.o. w Lesznie poszukuje Pracownika obsługi klienta/kasjer/referent.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna i przyjazna sprzedaż pasz i dodatków paszowych

  • Obsługa programu Comarch Optima, kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Przyjmowanie zamówień od klientów

  • Ustalanie tras dla kierowcy dostarczającego towar

  • Współpraca w działem produkcyjnym

  • Kontrolowanie stanów magazynowych

  • Wystawianie faktur, paragonów, dokumentów związanych w dostawą towarów.

Wymagania:

  • Zdolności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Zorientowanie na obsługę klienta i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Sumienność i punktualność.

  • Doświadczenie w obszarze handlu detalicznego mile widziane.

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i programu Comarch Optima mile widziane

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- system premiowania powiązany z jakością pracy

- pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 916973864