2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gorzów Wielkopolski
Dodane 14 maja 2024

Pracownik punktu usługowego - drukarni cyfrowej/ksero

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś osobą młodą, energiczną poszukującą interesującej pracy? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

 Stanowisko: Pracownik obsługi klienta drukarni/punktu ksero

 Opis stanowiska:

Jako nasz nowy pracownik będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów oraz udzielanie informacji na temat usług dostępnych w naszym punkcie. Do Twoich zadań należeć będzie obsługa urządzeń takich jak kserokopiarka, ploter, laminator, bindownica, czy skaner. W trakcie szkolenia zapoznasz się z naszymi procedurami i sprzętem, abyś czuł się pewnie i gotowy do pracy.

 Wymagania:

- Umiejętność obsługi podstawowych urządzeń biurowych (np. kserokopiarka, drukarka, skaner)

- Swoboda w poruszaniu się w środowisku komputerowym

- Dobra organizacja czasu, punktualność i odpowiedzialność

- Komunikatywność i życzliwość w kontaktach z klientami

- Umiejętność pracy w zespole

- Dokładność, poczucie estetyki

- Znajomość w podstawowym zakresie programu CorelDraw, Microsoft Word, Excel

- Umiejętność tworzenia prostych projektów graficznych wizytówek, ulotek będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

- stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży usług poligraficznych

- przyjazną atmosferę pracy

- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z urządzeniami drukującymi

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 917187773