2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Słupsk
Dodane Dzisiaj o 09:50

Pracownik Obsługi Gotówki - Poczta Polska S.A.

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Miejsce pracy:  Słupsk, ul. Kołłątaja 2

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę, 1 etat, praca zmianowa, praca w godzinach nocnych

Twoje zadania:

  • przyjmowanie, przeliczanie i sortowanie banknotów i monet za pomocą urządzeń liczących,
  • przygotowanie, pakowanie i oznaczanie opakowań z banknotami i monetami,
  • dbanie o bezpieczeństwo gotówki,
  • prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy i rejestracja danych do systemów informatycznych.

Dołącz do nas, jeśli:

  • szanujesz cudzą własność,
  • jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną i spostrzegawczą,
  • potrafisz obsługiwać komputer (w tym MS Office: Word, Excel - poziom podstawowy),
  • jesteś otwarty/a na pracę w systemie zmianowym (w tym w porze nocnej).

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprawdzaniu autentyczności banknotów i monet.​

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank oraz Lotos i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Słupsk
ID: 916638555