2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 07 maja 2024

Pracownik na stanowisku administracyjno - biurowym

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma zajmująca się sprzedażą i doradztwem ubezpieczeniowym; sprzedająca produkty ponad trzydziestu wiodących towarzystw ubezpieczeniowych; obsługująca kilka tysięcy stałych Klientów, którym zapewnia rzetelną obsługę poszukuje pracownika.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- kompletowanie/wprowadzanie/aktualizowanie danych w systemie

- dbanie o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentacji

- archiwizacja dokumentów

- obsługa klientów i pracowników - mailowa, telefoniczna i stacjonarna w biurze

- obsługa wewnętrznego, firmowego systemu

- wprowadzanie danych do systemu, tworzenie raportów dla pracowników firmy

- realizacja bieżących zadań biurowych

- wsparcie działań marketingowych

WYMAGAMY:

- min. średniego wykształcenia

- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office)

- bardzo dobrej umiejętności organizacji czasu pracy, dokładności, systematyczności

- łatwości w budowaniu i utrzymywaniu relacji interpersonalnych

- wysokiej kultury osobistej

- samodzielności i realizacji powierzonych zadań

- niekaralności

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

- wynagrodzenie stałe adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i efektów pracy + premie uznaniowe

- pracę w młodym i energicznym zespole

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

- samodzielne stanowisko pracy

- szeroką ofertę szkoleń eksperckich, baz wiedzy, mentoringu/coachingu oraz możliwość pracy z uznanymi ekspertami

- przyjazne warunki pracy z możliwością zdobycia doświadczenia i rozwoju

- niezbędne narzędzia pracy

Nie zwlekaj! Czekamy właśnie na Ciebie! Prześlij nam swoje CV.

CV wraz z zapisem:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)".

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 828013958