2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Więcbork
Dodane 28 marca 2024

Pracownik na Skupie Złomu - Magazynier - Sortowanie metali

Lokalizacja

Więcbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

Zatrudnimy pracownika na stanowisko rozbiórki i sortowania metali kolorowych, obsługa klienta.

Zadania:

• obsługa klientów

• przyjmowanie i klasyfikacja metali,

• utrzymanie porządku na placu i w magazynie,

• pomoc przy załadunku i rozładunku złomu,

Wymagania:

• umiejętność klasyfikacji metali

• prawo jazdy kat.B,(mile widziane kat.C)

• uprawnienia na wózki widłowe oraz koparkę przeładunkową będą dodatkowym atutem

• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

• lojalność, terminowość i rzetelność w zakresie wykonywanych zadań

• mile widziane doświadczenie zawodowe w branży recyclingu - klasyfikacja metali,

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat

Chętnie rozpatrzymy każdą kandydaturę najważniejsze chęci do pracy. Więcej informacji dotyczących zatrudnienia pod numerem telefonu 60*******44 lub w oddziale firmy Ul.Gdańska 15 ,Więcbork .

CV można przesłać na adres e-mail lub za pośrednictwem portalu OLX.Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na przesłane CV tylko wybranym kandydatom .Zachęcamy również do osobistej wizyty i złożenia CV. Nie odpowiadamy na SMS-y.

Lokalizacja

Więcbork,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Więcbork
ID: 908270261