2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Dodane 09 maja 2024

Pracownik Magazynu z UDT

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dostarczanie komponentów na produkcję, przyjmowanie zamówień zgodnie ze standardami obowiązującymi w organizacji

  • Sprawdzanie i zatwierdzanie zgodności towaru z dokumentacją

  • Praca ze skanerem

  • Kierowanie wózkiem widłowym

  • Przepakowywanie materiałów oraz bieżąca kontrola części

  • Praca w obszarze regałów wysokiego składowania

  • Monitorowanie zużycia materiałów w dziale oraz aktywny udział w przeprowadzaniu inwentaryzacji (dziennej i rocznej)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

  • Doświadczenie w pracach magazynowych

  • Uprawnienia na poruszanie się wózkiem widłowym (UDT) - warunek konieczny

  • Komunikatywność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy zespołowej

  • Dbanie o stanowisko pracy i wykorzystywane przy nim narzędzia zgodnie z zasadami obowiązującymi w organizacji

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna do 10%

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6-14,14-22) od poniedziałku do piątku

  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej

  • Prywatne ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną Medicover oraz kartę sportową Medicover Sport

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne)

  • Możliwość rozwoju i awansów w wewnętrznych strukturach firmy

  • Możliwość uczestniczenia w programie Akcja Jazda oraz wypożyczeń pojazdów Polaris i motocykli Indian

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917079047