2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Skwierzyna
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Magazynu / Produkcji

Lokalizacja

Skwierzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Sante sp. z o.o.  jest czołowym europejskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych typu Granola, jest liderem na rynku polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie. Zatrudnia ponad 1500 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów  hal fabrycznych.

Obecnie do zakładu produkcyjnego w Skwierzynie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skwierzyna, woj. Lubuskie

 WYMAGANIA:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)

  • Książeczka zdrowia do  celów sanitarno-epidemiologicznych

OBOWIĄZKI:

  • Praca fizyczna w firmie spożywczej  przy obsłudze maszyn w ramach procesu produkcji, etykietowania, pakowania i magazynowania konserw

  • Pakowanie produktów

  • Zapewnienie wymaganej ilości i jakości surowców i produktów na każdym etapie

 OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w całkowicie polskiej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Nowoczesny zakład produkcyjny

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, zniżek na produkty Sante i usługi Studia Sante

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Lokalizacja

Skwierzyna,

Lubuskie

Lubuskie, Skwierzyna
ID: 916635963