2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Krze Duże
Dodane 10 czerwca 2024

Pracownik magazynu, praca fizyczna

Wynagrodzenie

5 000 - 5 824 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krze Duże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Firma SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. poszukuje:

PRACOWNIKA MAGAZYNU

Miejsce pracy : Krze Duże k. Radziejowic

Zadania:

-załadunek i rozładunek towarów

-przygotowanie i obsługa wysyłek produktów do klientów,

-przyjmowanie i kontrolowanie dostaw,

-sprawdzanie zgodności dostarczonych i wydawanych towarów z zamówieniami,

-dbałość o czystość i porządek stanowiska pracy

-przestrzeganie zasad BHP oraz zasad jakościowych

-bieżące prace magazynowe

Wymagania:

-wykształcenie min. zawodowe,

-mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ( m.in. praca na skanerze )

- sprawność fizyczna

-pro-aktywna postawa, zaangażowanie, optymizm, energia w działaniu

-terminowość, dyspozycyjność, dokładność oraz rzetelność w realizacji zadań,

- odpowiedzialność

-dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

-mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

 - niekaralność

Oferujemy:

-Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

-Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-Pracę w profesjonalnym zespole,

-Przyjazną atmosferę pracy.

-Stabilne zatrudnienie , umowa na czas nieokreślony ( po okresie próbnym)

-Wynagrodzenie na okresie próbnym od 5000zł brutto do 5240zł brutto . Przy umowie na czas nieokreślony od 5824zł brutto

Zgłoszenia CV prosimy przesyłać:

drogą mailową z dopiskiem „MAGAZYNIER” w tytule e-maila

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Krze Duże,

Mazowieckie

Mazowieckie, Krze Duże
ID: 670261206