2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Koninko
Dodane 21 maja 2024

Pracownik Magazynu / Magazynier

Wynagrodzenie

4 600 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koninko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Największa międzynarodowa firma logistyczna zaprasza do składania aplikacji pracowników magazynowych w jednym ze swoich polskich oddziałów w Koninku.

Rodzaj umowy

Zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień od klientów;

  • przyjmowanie dostaw;

  • układanie towarów w magazynie;

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

  • posiadanie książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie.

Harmonogram

Praca w systemie zmianowym, 06:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-06:00, również w weekendy. Możliwość pracy w nadgodzinach.

Stawka godzinowa: 24 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne od 4032 - 4800 zł netto.

Możliwość otrzymania premii 400 zł brutto dla osób, które przepracowały 2 miesiące i 500 zł brutto dla osób, które przepracowały 3 miesiące.

Dodatkowe informacje

  • praca w dwóch strefach temperatur - +20 stopni i +6 stopni Celsjusza;

  • pracodawca zapewnia posiłki regeneracyjne;

  • bonus za polecenie innych osób do pracy;

  • po przepracowaniu 6 miesięcy pracodawca pokrywa koszt podniesienie kwalifikacji - kurs UDT.

Masz poniżej 26 lat i studiujesz/planujesz rozpocząć studia? Dołącz do projektu studiujepracuje.pl i zyskaj:

  • bezpłatną naukę na najlepszych uniwersytetach lub szkołach policealnych w Polsce;

  • bezpłatne zakwaterowanie przez cały okres studiów lub dopłata w wysokości 600 zł dla osób wynajmujących mieszkanie we własnym zakresie;

  • zwrot kosztów dojazdu do placówki oświatowej i do pracy (do 150 zł);

  • 1800 zł premii wakacyjnej (raz w roku);

  • ubezpieczenie zdrowotne w publicznym systemie opieki zdrowotnej;

  • prywatną opiekę medyczną, z dostępem do pełnego zakresu usług medycznych, świadczonych przez specjalistów medycznych na terenie całego kraju.

Lokalizacja

Koninko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koninko
ID: 916638207