2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Mszczonów
Dodane 07 maja 2024

Pracownik magazynu, kompletacja zamówień - super zarobki!

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jeżeli chcesz dobrze zarobić, rozwijać się w międzynarodowej firmie i szukasz stałej pracy -przeczytaj naszą ofertę.

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej przyjazną pracownikom.

Dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży logistycznej, zaangażowanej w dostarczanie towarów we właściwe miejsce i we właściwym czasie poszukujemy zaangażowanych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

pracownik magazynowy - kompletacja zamówień

Chcesz dobrze zarobić? Zgłoś się do nas!

Smart Solutions HR

Miejsce pracy: Mszczonów

Zadania:

- kompletacja zamówień w magazynie zgodnie z otrzymanymi zamówieniami

- praca ze skanerem

- przestrzeganie ustalonej wydajności i standardów

Wymagania:

- uprawnienia UDT, lub szkolenie na podstawie kursu UDT (certyfikat), lub prawo jazdy kat. B, aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Nie posiadasz uprawnień? Nie szkodzi pomożemy Ci je uzyskać.

Oferujemy:

- Umowa zlecenie

- darmowy ciepły posiłek w ciągu dnia

- darmowa kawa i herbata bez limitu

- darmowa odzież robocza

- gwarancja stałej stawki w wysokości 29,70 zł brutto za godzinę,

dla osób poniżej 26 roku życia: 23 zł netto.

Stawka jest gwarantowana przez pierwsze dwa miesiące pracy, niezależnie od osiąganej wydajności, która początkowo może być niższa od zakładanej

- możliwość szybkiego zarobienia kwoty nawet 6000 zł netto (za 1 miesiąc)

- zmiana nocna (również w niedziele i święta), możliwość pracy 8, 10 lub 12 godzin dziennie

- praca w temperaturze otoczenia od 0 do 8-12 stopni Celsjusza

- gwarantowane 3 przerwy podczas pracy – 10-20-10 minut

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 27982

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 916647385