2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Ostrów Wielkopolski
Dodane 06 maja 2024

Pracownik magazynu / kierowca

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

M-MOT Sp. z o.o. - profesjonalna firma zajmująca się dystrybucją części i akcesoriów do samochodów osobowych i dostawczych, motocykli oraz wyposażenia i narzędzi dla warsztatów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Nowozatrudniona osoba dołączy do zespołu obsługi magazynu będzie odpowiedzialna za rzetelną realizację prac magazynowo-logistycznych.

Obowiązki:

  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw,

  • kompletacja zamówień,

  • pakowanie paczek,

  • dostarczanie towaru,

  • konfekcjonowanie towaru,

  • dbałość o porządek,

Wymagania:

  • rzetelność i motywacja do pracy,

  • niekaralność,

  • prawo jazdy kat. "B",

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • atrakcyjne zarobki z możliwością wypracowania premii,

  • pracę w zespole młodych ambitnych ludzi, w prężnie rozwijającej się polskiej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie lub przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) wraz z klauzulą zgody

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M-MOT Sp.z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 915231393