2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Jedlno Pierwsze
Dodane 13 maja 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Jedlno Pierwsze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jeśli szukasz nowych wyzwań zapraszamy do firmy PackOn Sp z o.o.

Zadania na stanowisku

  • Załadunek i rozładunek surowców.

  • Zabezpieczanie produktu do wysyłki.

  • Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych.

  • Dostarczanie surowców na linię produkcyjną.

  • Odbiór i rozmieszczenie w magazynie nowych produktów.

  • Pozostałe prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania wobec kandydata

  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym  (UDT).

  • Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie w pracę.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  •  Dofinansowanie do karty Medicover Sport / ubezpieczenie grupowe.

Lokalizacja

Jedlno Pierwsze,

Łódzkie

Łódzkie, Jedlno Pierwsze
ID: 734095118