2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Nowa Ruda
Matplast
Dodane 22 maja 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Nowa Ruda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

FIRMA MATPLAST Z O.O.

Fabryka Okien i Drzwi PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Nowa Ruda

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw,
  • wydawanie surowca do produkcji,
  • przyjmowanie wyrobu gotowego,
  • załadunek,
  • obsługa magazynu.

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze magazyniera,
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest Matplast Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Rudzie ul. Bożkowska 3. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone wyłącznie dla potrzeb przeprowadzania rekrutacji w nawiązaniu stosunku pracy. Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w innym celu niż cel podany powyżej, jak również wobec przekazywania swoich danych osobowych innym podmiotom oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych. Z powyższych uprawnień może Pan / Pani korzystać w siedzibie administratora danych, jak również drogą pocztową. Podanie danych jest dobrowolne.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Jako osoba ubiegająca się o zatrudnienie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb i na czas procesu rekrutacji prowadzonego przez Matplast Sp. zo.o.( NIP: 1251586400), stosownie do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz polskiej ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 24.05.2018 r. poz. 1000). Niniejszym pouczono mnie, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przyjmuję do wiadomości, że wycofanie zgody skutkuje zakończeniem procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Nowa Ruda,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Ruda
ID: 637372051